Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH
BSC Brighton
İngiltere - Brighton
Fiyat Sorunuz
Kurumun, Londra Hampsted, Londra Merkez, Manchester, Oxford, Brighton, York, Edinburgh ve Dublin’de olmak üzere okulları bulunmaktadır. Bağlı olduğu grubun ayrıca bağımsız okul ve üniversiteleri de bulunmaktadır.
EC English
İngiltere - Brighton
Fiyat Sorunuz
Tüm seviyede öğrencilerin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanmış programlar sunan okul, 30 yılın üzerindeki öğretim deneyimiyle en ilgili meteryalleri dostane bir öğrenme ortamında sağlamaya odaklanır.
Embassy English
İngiltere - Brighton
Fiyat Sorunuz
Öğrencilerin İngilizce dili konusunda ulaşmak istedikleri hedefleri, kariyer, okul hayatı veya uluslararası gezileri konusunda destekleyen okul, disiplinli bir eğitim programını takip etmektedir.
Eurocentres
İngiltere - Brighton
Fiyat Sorunuz
Eurocentres Dil Okulları, 70 yıldan bu yana en yüksek kaliteye sahip yabancı dil programları sunmaktadır. İnsanlar arasındaki karşılıklı anlayışı geliştirmek ve ulusal, kültürel ve sosyal engelleri aşmaya katkı sağlama misyonu ile hareket etmektedir.
Kings Education
İngiltere - Brighton
Fiyat Sorunuz
Gençler ve küçükler yaş grupları için de ayrıca, İngilizce ile bağlantılı spor, etkinlikler ve geziler içeren özel programları da sağlayan Kings Education, tüm öğreciler için dostane ve rahat bir atmosfere sahiptir.
1 2
Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close