Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH

HAKKIMIZDA

Interex International, 2008 yılında İngiltere’de dil eğitimi, üniversite,staj ve diğer eğitim programlarında danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Her yıl başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilere İngiltere’nin birçok bölgesinde dil eğitimi ve üniversite programlarına yerleştirme yapmaktadır.

Kurumumuz 2010 yılı itibariyle dil eğitimi ve üniversite eğitim programlarının yanı sıra Erasmus Staj hareketliliği ve Leonardo da Vinci hareketlilik programları kapsamında faaliyetlerine başlamıştır ve İngiltere’de bir çok sektörde staj ve yine bu sektörlerde eğitim programlarını katılımcılara sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’den sayısız Üniversite öğrencilerimize mesleklerine uygun alanlarda staj olanakları sunan Interex International aynı zamanda kurumlar arası düzenlenen AB Projelerinde de ev sahibi ortak olarak projelerde yer almaktadir. Bunun yanı sıra kendi projelerini oluşturarak İngiltere’deki birçok katılımcıya imkan sağlayarak iş deneyimi kazandırmak amacıyla diğer Avrupa ülkelerine hareketlilik gerçekleştirmiştir.

Erasmus+ adı altında yeniden düzenlenen AB projelerinde 2014-2020 yılları arasında Ana Eylem 1 (KA1) projeleri kapsamında ev sahibi kurum olarak yüksek standartlarda hizmetlerine devam etmektedir.

Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close