Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH

Erasmus+ Partner Kurumlarımız

The Arts University Bournemouth

The Arts University Bournemouth (AUB) yaratıcılıkta uzman bir üniversitedir.

Sanat alanında uzman olan kurum 1885 yılında kurulmuştur ve şu anda İngiltere’nin önde gelen Üniversitelerinden biridir. Yaratıcılık sektöründe yüksek kalitede sanat, tasarım, medya eğitimi ve oyunculuk eğitimi sunan lider bir üniversitedir.

Brockenhurst College

İngiltere’nin en büyük milli parklarından biri olan New Forest üzerinde 11 hektarlık kampüs alanına kurulmuş olan Borckenhurst College, İngiltere’nin Eğitim denetleme kurumu Ofsted tarafından ‘Outstanding’ yani ‘seçkin’ kolej olarak seçilmiştir. Kolej yaygın program/bölüm seçeneklerine ve eşsiz kampus içi tesislere sahiptir. Her yıl üniversiteye gönderdiği 3000 üzerinde öğrenci sayısı ile ülke genelinde tanınır bir kolej olmuştur.

Anglo Continental

Anglo-Continental dünyanın önde gelen İngilizce dil okullarından bir tanesidir. British Council tarafından resmen tanınmaktadır ve bir meslek kurulusu olan English UK kurumunun da bir üyesidir. En yüksek standartlarda öğretim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her yaş ve meslekten öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla çok geniş kapsamda ve uzmanlık alanlarında İngilizce Lisan Kursları imkanı sunar.

Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close