Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH

STANDART GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce kursları, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerine odaklanır. Bu kurslar, İngilizce’yi çabuk ve etkili öğrenmeniz için yarı-yoğun bir program sunar. Aynı zamanda gramer ve kelime öğrenir, resmi ve resmi olmayan tartışmalarda, mülakatlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.Dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. Her gün görülen dersler ile farklı öğrenme teknikleri ile dilbilgisi, telaffuz ve sözcük bilginize de katkıda bulunabilirsiniz. Haftalık ders sayısı genellikle 20 ders veya 25 ders olarak degişmektedir.

 

YOĞUN GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce kursları, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerine odaklanır. Bu kurslar, İngilizce’yi çabuk ve etkili öğrenmeniz için yarı-yoğun bir program sunar. Aynı zamanda gramer ve kelime öğrenir, resmi ve resmi olmayan tartışmalarda, mülakatlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yoğun Genel İngilizce kursları, kısa bir süre içinde oldukça fazla akıcılık kazanmanız için gereken tüm alanlara odaklanmaktadır. Bu kurs, yoğun şekilde ders görmek, dili ve ülkeyi kapsamlı olarak tanımak isteyen öğrenciler için uygundur. Hızlı ve efektif bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız, bunun en iyi yolu Yoğun İngilizce kurslarıdır. Ayrıca günlük İngilizce’de işinize yarayacak birçok kelimeyi ve gramer kurallarını da öğrenmenizi sağlar. Haftalık ders sayısı genellikle 30 dersdir.

 

AKADEMİK DÖNEM İNGİLİZCE

5 ile 9 ay sürelerinde sunulan Akademik İngilizce kursları; ülkenin kültürü ile tamamen iç içe geçmenize fırsat sağlar. İngilizce diline tam olarak hakim olur ve akıcı bir İngilizce’ye sahip olursunuz. Hem derste hem ders dışında İngilizcenizi geliştirir ve yoğun sosyal aktivite programı ile dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerle tanışabilirsiniz. Genel veya Yoğun Akademik İngilizce kurslarından birini seçerek; bir sömestir veya yıl boyunca İngilizce eğitimi almak, İngilizce’de akıcılık kazanma, akademik profilinizi güçlendirinme, kariyer vizyonunuzu geliştirme, yeni kültürlerle tanışıp ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinme imkanı elde edebilirsiniz. Temel İngilizce derslerinin yanı sıra Akademik Sömestr ve Yıl İngilizce kursları birçok yapısal çalışma seansları sunarak, belirlediğiniz bir konuda uzmanlaşmanızı ve farklı alanlarda İngilizce yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar.

 

BİRE-BİR EĞİTİM

Bazı kişilerin sınırlı zamanı veya acil ihtiyaçları olması nedeniyle, grup eğitimi almaları mümkün olmayabilir. Bazı kimseler ise, yalnızca ilgilendikleri alana öncelik verilecek bir eğitim almak istediklerinden, bir grupla çalışmayı tercih etmeyebilirler. Amacınız ne olursa olsun, buna ulaşabilmek için kurs boyunca yalnızca sizinle ilgilenecek bir eğitmene ihtiyacınız vardır. Böyle durumlarda çözüm, birebir özel ders almaktır. Tüm birebir özel derslerden önce eğitmenlerimiz ihtiyaç analizi yapıp, size uygun bir program hazırlarlar.

 

Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close