Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH
BSC Londra Hampstead
İngiltere - Londra
Fiyat Sorunuz
BSC Hampsted 1977 yılında kurulmuştur ve Londra’nın en iyi dil okullarından birirsidir. Geniş bir yelpazede dil programları sunan okulda, IELTS veya TOEFL sınav hazırlıklarından iş İngilizcesi programlarına kadar bir çok programla eğitim verilmektedir.
BSC Londra Merkez
İngiltere - Londra
Fiyat Sorunuz
BSC Londra, Bloomsbury Meydanı’nda iki ayrı yerleşlesi ile yer almaktadır ve Londra’nın en iyi dil okullarından birisidir. Merkeziliği sayesinde Londra’daki havalimanlarından kolayca ulaşım sağlanabilir.
Centre of English Studies (CES)
İngiltere - Londra
Fiyat Sorunuz
1979 yılında kurulan CES Okulları, üst düzey eğitim kalitesiyle dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngiltere ve İrlanda’daki farklı lokasyonlarında hizmet sunmaktadır.
EC English
İngiltere - Londra
Fiyat Sorunuz
Tüm seviyede öğrencilerin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanmış programlar sunan okul, 30 yılın üzerindeki öğretim deneyimiyle en ilgili meteryalleri dostane bir öğrenme ortamında sağlamaya odaklanır.
Embassy English
İngiltere - Londra
Fiyat Sorunuz
Öğrencilerin İngilizce dili konusunda ulaşmak istedikleri hedefleri, kariyer, okul hayatı veya uluslararası gezileri konusunda destekleyen okul, disiplinli bir eğitim programını takip etmektedir ve Ücret İadesi Garantisi sunan tek İngilizce dil okuludur.
1 2 3 4
Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close