Paylaş
Sohbet
Book
SEARCH

NEDEN INTEREX INTERNATİONAL?

Sektörde Deneyimli ve Uzman Kadro

Interex International gerek yurtdışı eğitim alanında gerekse AB projeleri koordinasyonu alanında uzman bir kadroya sahiptir. Ekibimiz projelerin hazırlık aşamasından itibaren hareketliliğin gerçekleştirilip ülkeye dönüş zamanına kadar proje sahiplerine tüm konularda desteğini sağlamaktadır.

İletişim Kolaylığı

Interex International İngiltere’de kurulmuş ve faaliyet gösteren bir Türk şirketidir Ekibimizin v e proje koordinatörlerimizin büyük çoğunluğun anadili Türkçe’dir. Bu sebeple proje sahipleri ile iletişim kolaylığı sağlanmaktadır ve aynı kültüre sahip olmanın sağladığı avantaj ile projelerimiz daha sağlıklı ve etkili bir şekilde gerçekleşmektedir.

Lokasyon – Ulaşım Kolaylığı
Bournemouth

Kurumumuz İngiltere’nin güney sahil kenti olan Bournemouth da yer almaktadır. Bournemouth İngiltere’nin başkenti Londra’ya 2 saat mesafededir. Bournemouth’un nüfusu 163, 000’dir. Büyük şehirlerde bulabileceğiniz her tür olanak ve rahatlığı Bournemouth’ta da bulabilirsiniz. Bournemouth küçük bir yer olmasına karşı özellikle servis sektöründe İngiltere’nin önde gelen şirketlerine ev sahipliği yapan bir şehirdir. Sağladığı rahat yaşam ve olanaklar ile büyük bir şehirlerden daha avantajlıdır. İhtiyaç duyduğunuz herşeyi bu güzel sahil şehrinde bulmanız mümkün olduğu gibi, hiç bir zaman birşeyleri kaybettiğinizi, yaşamadığınızı yada zamanınızı boşa geçirdiğinizin hissine kapılmayacaksınız! Bournemouth’un 12km uz unluğundaki deniz sahili İngiltere’nin en iyi sahili olmakla birlikte,temizliği ve bakımı ile de bir çok ödül almış olup; uluslar arası düzeyde tanınan Avrupa Mavi Bayrak ödülü ile de ödüllendirilmiştir.

Ortak Kurum Kalitesi

Interex International İngiltere’nin en iyi sanat üniversitelerinden biri olan The Arts University Bournemouth ve yine en iyi ve en geniş kapsamlı Mesleki eğitim kurumlarından biri olan Brockenhurst College ile işbirliği y aparak birçok projeye ana ortak olarak bu kurumları dahil edebilmektedir. Bu sayede daha kaliteli proje başvurusu gerçekleştirerek projelerin seçilme olasılığını artırmaktadır.

Bülten:
GÜNCEL KAL
INTEREX TÜRKİYE AÇIK HAT
0 (850) 304 50 25

Merkez Ofis


Skype: interexuk
Interex Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Bourne Space
23 Hinton Road
BH1 2EF Bournemouth UK
close